UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.
ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu
UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.
Seçil Oto Yıkama

Uşak’ta Belediye Başkanı Seçilen Mehmet Çakın Mazbatasını Aldı Göreve Başladı

Uşak’ta Belediye Başkanı Seçilen Mehmet Çakın Mazbatasını Aldı Göreve Başladı

Uşak’ta Belediye Başkanı Seçilen Mehmet Çakın Mazbatasını Aldı Göreve Başladı
Uşak’ta Belediye Başkanı Seçilen Mehmet Çakın Mazbatasını Aldı Göreve Başladı Ali Demir
Bu içerik 671 kez okundu.

31 Mart 2019  yerel seçimlerinde Uşak Belediye Başkanı seçilen AK Partili Mehmet Çakın, bugün mazbatasını aldı ve devir teslim töreninin ardından göreve başladı.

NURULLAH CAHAN’DAN GÖREVİ DEVRALDI
Uşak Adliyesindeki mazbata töreninin ardından Uşak Belediyesine geçen Mehmet Çakın, burada Başkan Nurullah Cahan’dan görevi devraldı.

 Devir teslim töreninde bir konuşma yapan Nurullah Cahan, “Uşak’ın her mahallesinde güzel hizmetlerimiz var. Bu hizmet mührünün vurulmasında bugüne kadar bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bu hizmetlerin yapılmasında bizlerle birlikte gece gündüz çalışan tüm belediye personelimize teşekkür ediyorum. Şimdi bayrak değişimi zamanı, Mehmet Çakın’ı tebrik ediyorum ve bayrağı indirmediği için kendisini kutluyorum. Başkanım bu çıtayı daha üstlere taşıyacak ve biz kendisine her zaman destek vereceğiz. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Başkanlık görevini devralan Mehmet Çakın, “Sayın Belediye Başkanımıza Uşak’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu hizmetler noktasında belediye başkanlarımız büyük bir fedakarlık  göstererek çalışmalarını sürdürdüler. Nurullah Başkan’ın bu çalışmalarda büyük emekleri oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Bizler bu bayrağı daha da yukarılara taşımak ve şehrimizi gelmiş olduğu noktadan daha ötelere götürmek için çalışmaya hazırız. Bu bir bayrak yarışı,hizmet yarışı ve bizler de AK Parti bayrağını indirmediğimiz için mutluyuz. Uşak’a hizmet etmeye var gücümüzle gayret göstereceğiz”dedi

Konuşmaların ardından devir teslim defteri imzalandı ve Nurullah Cahan kentin mührünü Mehmet Çakın’a teslim etti.

MEHMET ÇAKIN KİMDİR?
Uşak Sivaslı Karaboyalık köyündendir. İlkokulu bitirdikten sonra, ortaöğretim hayatına başladığı Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesini 1997 yılında tamamladı. Aynı yıl kazandığı İstanbul Üniversitesi İşletme (İngilizce) Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu.2002-2004 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles şehrinde Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan Çakın, 2004 yılında çok sevdiği memleketi Uşak’a yatırım yaparak iş hayatına başladı. Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesinde kurmuş olduğu tesislerle sektöründe Türkiye ve Dünya’da adından söz ettiren Çakın, aynı zamanda birçok sivil toplum kuruluşunda aktif rol almış, çok sayıda sosyal sosyal projeye katkı sunmuştur. Siyasi hayatına 2001 yılında AK Partide İstanbul İl Gençlik Kollarında kurucu yönetim kurulu üyesi olarak başlayan Çakın, 2017 yılında Cumhurbaşkanımız tarafından Ak Parti Uşak İl Başkanı olarak görevlendirilmiştir. Bu görevi belediye başkan adayı olduğu tarihe kadar başarı ile sürdürmüştür. Evli ve iki çocuk babası olan Mehmet Çakın, iyi derecece İngilizce bilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nadir Markette Neler Var Neler? İnanmazsan Gel Gör
Nadir Markette Neler Var Neler? İnanmazsan Gel Gör
Tarihi Eser Kaçakçıları'na Uşak Jandarmasından Operasyon
Tarihi Eser Kaçakçıları'na Uşak Jandarmasından Operasyon