UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.
ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu
Reklam
UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.
Seçil Oto Yıkama

Ali Demir
Bu içerik 466 kez okundu.

İlçemiz merkez ve köylerinde açılan toplam 83 Kur’an Kursunda 3645 öğrenciye temel dini bilgiler ve Kuran-ı Kerim eğitim-öğretimi verilmeye devam ediyor.

Kaymakam Demiröz; İlçemiz merkez ve köylerinde açılan Kur’an Kurslarıyla çocuklarımız hem dini bilgileri bu yaşlarda doğru kaynaklardan öğrenmiş oluyor hem de din eğitimini temelden almış oluyorlar.  Çocuklarımıza din eğitimi noktasında küçük yaştan itibaren sahip çıkmamız, onların yanında yer almamız gerekiyor. Dini ve milli değerlerimizi bilen, komşuluk ilişkilerini, sevgi, saygı ve hoşgörüyü bu yaşlarda karakterine katan, davranışlarına yansıtan, vatanını seven, bayrağına, milletine, ülkesine sahip çıkan bir gençlik yetiştirmek hedefimizdir. Dünyadaki baş döndüren gelişmeleri iyi araştıran, düşünen sorgulayan, ilmi ve inancını en büyük kılavuz olarak kendisinde bulunduran, hayalleri ve ümitleri olan bir gençlik yetiştirmek en büyük hayalimizdir.

Çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar çok imkân sunabilirsek, ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacaktır. Bu anlamda Çocuklarımızı ve gençlerimizi bu özelliklere sahip, vatanımıza, milletimize, en önemlisi kendilerine yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlamak bizlerin vazifesidir. Bu kapsamda hem Kaymakamlık olarak hem Müftülük olarak yapılacak çalışmaların ve projelerin takipçisi ve destekçisiyiz. Kurslara katılan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, Kur’an Kursu öğreticilerimize İlçe Müftümüz Remzi Karadoğan ve personeline ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Dedi. 

Kaynak:Banaz kaymakamlığı web sitesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir.
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir.
Uşak’tan Üç Mülki Amirin Tayini Çıktı
Uşak’tan Üç Mülki Amirin Tayini Çıktı