Kurban Bayramı Kutlamaları
UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.
ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu
UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.

Banaz’ın Şemşiyeli Sokağı Ziyaretçi Akınına Uğradı

Banaz’ın Şemşiyeli Sokağı Ziyaretçi Akınına Uğradı

Banaz’ın Şemşiyeli Sokağı Ziyaretçi Akınına Uğradı
Banaz’ın Şemşiyeli Sokağı Ziyaretçi Akınına Uğradı Ali Demir
Bu içerik 1410 kez okundu.

Uşak’ın Banaz ilçesinin Kılınç Sokak esnafları sokaklarını büyük uğraşlar sonucu Şemşiyeli Sokak haline getirdiler.Sokaklarının üstünü gökkuşağı şemsiyelerle donatan esnaflar bu sayede hem yazın kavurucu sıcağının etkisinden kurtuldular hem de sokaklarını ilçenin cazibe merkezi haline getirdiler.Ayrıca bu çalışma Banaz’ın güzelliğine güzellik katmış oldu.

  Şemşiyeli Sokak fikri ilk önce sokak esnaflarından Utkan Bebe Sahibi Saldıray Utkan’ın aklına gelmiş.Saldıray Utkan, bu konuda sitemize şu açıklamalarda bulundu:”Şemsiyeli sokak resmini sosyal medyada gördüğümde çok beğendim ve çok etkilendim,bizim sokağımız da neden Şemşiyeli Sokak olmasın? Diye düşündüm ve sokağımızı Şemşiyeli Sokak haline dönüştürmek için oğlumla birlikte çalışmaya koyulduk.Bir süre çalıştıktan sonra komşu esnafların da hoşuna gitti bu girişim.Komşu esnafların da desteğini alarak sokağımızın üstünü baştan sona şemsiyelerle kapattık.Sokağımız şu anda Banaz’ın en güzel sokaklarından biri oldu ve ziyaretçi akınına uğradı.İnsanlarımız hatıra fotoğrafı çektirmek için bile buraya uğruyorlar.Bu sayede sokak esnaflarının müşterisi de artmış oldu” dedi.

  Banaz Güncel Haber Sitesi olarak;Kılınç Sokağı ,Şemşiyeli Sokak haline çeviren Utkan Bebe Sahibi Saldıray utkan’ı ve  bu konuda destek veren sokak sakinlerini tebrik ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bir Dost     2021-07-07 Şemsiye güzel fikir ancak renk olarak başka renkler kullanılsaymış daha hoş olurdu. Malum bu renkler ne kadar gökkuşağı renkleri olsa da şu sıralar gündemi oldukça meşgul eden lgbt renkleri olarak kullanılıyor. İnsanların yanlış yorumlamasına fırsat vermemek adına farklı renkler kullanılabilirdi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Banazda Kuzu Kokoreç Yalçın  Kokreçte Yenir
Banazda Kuzu Kokoreç Yalçın Kokreçte Yenir
Tarihi Eser Kaçakçıları'na Uşak Jandarmasından Operasyon
Tarihi Eser Kaçakçıları'na Uşak Jandarmasından Operasyon