Kurban Bayramı Kutlamaları
UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.
ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu
UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.

Pideci Arif, Görkemli Bir Törenle Lokantasının Açılışını Gerçekleştirdi

Pideci Arif, Görkemli Bir Törenle Lokantasının Açılışını Gerçekleştirdi

Pideci Arif, Görkemli Bir Törenle Lokantasının Açılışını Gerçekleştirdi
Pideci Arif, Görkemli Bir Törenle Lokantasının Açılışını Gerçekleştirdi Ali Demir
Bu içerik 1109 kez okundu.

Uşak'ta pide ve yemek sektörünün sembol isimlerinden Pideci Arif(Arif Aydoğdu) Uşak'ta 2. şubesi ile sulu yemek ve tabldot olarak da hizmet verecek olan iş yerinin açılışını kalabalık bir davetli topluluğu eşliğinde gerçekleştirdi.
olan iş yerinin açılışını kalabalık bir davetli topluluğu eşliğinde gerçekleştirdi. Arif Aydoğdu,basın mensuplarına şu açıklamalarda bulundu:
"Uşak halkının teveccühü ile kısa sürede pide, yemek ve gıda sektöründe isim yapan firmamız, Uşaklı müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda sulu yemek sektörüne de girmiş bulunmakta. Uşak iline yemek sektöründe de Pideci Arif kalitesini sonuna kadar yaşayabilecekleri, Uşak halkının damak tadına uygun sulu yemek lokantamızı açmış olmanın haklı bir gururunu yaşıyoruz. Uşak halkının teveccühleri ile büyüyen firmamız her zaman Uşak halkına layık ve Uşak halkının beğenisini kazanan bir firma olmaya devam edecektir. Yeni iş yerimiz tüm Uşak halkına ve bizlere hayırlı olsun"dedi.
Kurdela kesimini Uşak Vali vekili ve Vali yardımcısı Muammer Balcı'nın yanı sıra Uşak Belediye başkanı Mehmet Çakın, CHP Uşak 27. dönem Milletvekili Özkan Yalım, Uşak Aşçılar Odası başkanı ve Belediye Başkan Yardımcıları gerçekleştirdi. Okunan duaların ardından kurban kesiminin de yapıldığı açılış töreninde Uşak Belediyesi Mehter takımı da bir gösteri yaptı.
Banaz Güncel Haber Sitesi olarak,yeni açılan iş yerinin hayırlı olmasını temenni ederiz.İş yeri sahibi Arif Aydoğdu'ya başarılar dileriz.
İş Yeri Adresi:Saray Altı Mahallesi Celal Bayar Caddesi U1 Blok no:84 Uşak.
 
 
 
 
 
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Banazda Kuzu Kokoreç Yalçın  Kokreçte Yenir
Banazda Kuzu Kokoreç Yalçın Kokreçte Yenir
Tarihi Eser Kaçakçıları'na Uşak Jandarmasından Operasyon
Tarihi Eser Kaçakçıları'na Uşak Jandarmasından Operasyon