UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.
ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu ÖZ Hanedan Pide ve Kebap Salonu
Reklam
UŞAK SERAMİK SAN. A.Ş.
Seçil Oto Yıkama

UTSO Üyelerine Özel Kobi Destek Kredisi

UTSO Üyelerine Özel Kobi Destek Kredisi

UTSO Üyelerine Özel Kobi Destek Kredisi
UTSO Üyelerine Özel Kobi Destek Kredisi Ali Demir
Bu içerik 604 kez okundu.

Nisan ayında kullandırılan TOBB Nefes Kredisi’nin ardından TOBB KOBİ Destek Kredisi KOBİ’lere önemli bir finansman desteği sağlayacak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB); Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Ziraat Katılım ile imzaladığı protokol kapsamında Uşak Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri aylık yüzde 1.85 faizle, 6 ay ana para ödemesiz, sonrasında 12 eşit taksitli toplam 18 ay vadeli kredi kullanabilecek.

TOBB KOBİ Destek Kredisinden yararlanmak isteyen UTSO üyeleri, başvurabilmek için öncelikle Odadan, “KOBİ Destek (Nefes) Kredisi Başvurusu İçindir” ibareli faaliyet belgesi almaları gerekmektedir. Üyeler odadan alacakları faaliyet belgeleri ile ilgili bankalara istenen belgelerle başvuru yapabilecekler.

Piyasaya göre cazip olan kredi koşullarından oda üyelerinin yararlanmasını istediklerini belirten Kandemir;  ‘’ Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durum göz önüne alınırsa, bu proje ile mali sıkıntı yaşayan KOBİ’lerimize düşük faizli kredi desteği sağlanacak ve KOBİ’lerimiz bir nebze olsun rahat nefes alacaktır. Böylelikle iç piyasa hareketliliği sağlanacaktır. Hızlı, etkili ve verimli bir şekilde ülke ekonomisine ve reel sektöre destek olmaya devam edeceğiz. Eminim bu kredinin olumlu sonuçlarını en kısa zamanda alacağız. İlimiz sanayi ve ticaretine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir.
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir.
Uşak’tan Üç Mülki Amirin Tayini Çıktı
Uşak’tan Üç Mülki Amirin Tayini Çıktı